Seznam Čechů v zahraničí

 
uvedeni jsou hráči a trenéři z 1.-4. zahraničních lig
takto podbarvení hráči jsou v klubu pouze na hostování
HRÁČI:
HRÁČ                         POZ. NAR. TÝM            LIGA
 ANGLIE:
Tomáš
Souček
SDZ 1995  West Ham 1.
Vladimír
Coufal
PO 1992  West Ham 1.
Tomáš
Kalas
SO 1993  Bristol City 2.
Václav
Hladký
B 1990  Ipswich Town 3.
Tomáš
Holý
B 1991  Carlisle United 4.
Vítězslav
Jaroš
B 1991  Stockport County 4.
David
Fisher

|
 
2001  AFC Wimbledon 4.
Ondřej
Mastný
B 2002  Manchester United U23 j.
Radek
Vítek
B 2003  Manchester United U23 j.
Seydil
Toure

||
SO 2004  Charlton Athletic U23 j.
Jan
Blažíček
SDZ 2001  Solent
University
u.
Dominik
Ambroz
K 2001  Solent
University
u.
další hráči hrají v nižších ligách

 
 NĚMECKO:
Patrik
Schick
1996  Bayer Leverkusen 1.
Adam
Hložek
LK 2002  Bayer Leverkusen 1.
Alex
Král
SDZ 1998  Schalke 04 1.
Pavel Kadeřábek PKO 1992  Hoffenheim 1.
Tomáš
Koubek
B 1992  Augsburg 1.
Jiří
Pavlenka
B 1992  Werder
Brémy
1.
Matěj
Pulkrab
1997  SV Sandhausen 2.
Matěj
Náprstek
2003  Norimberk II 4.
Ryan
Don Naderi

|
2003  Borussia M'gladbach II 4.
Jakub Jakubov B 1989  Chemnitzer 4.
Patrik Twardzik SZ 1993  Rot-Weiß Ahlen 4.
Viktor Zentrich SO 2003  Unterhaching 4.
Martin Zentrich SO 2005  TSV 1860 München U19 j.
Iason
Drobný

|
B 2006  TSV 1860 München U19 j.
Lukáš Ambros SÚZ 2004  Wolfsburg U19 j.
Daniel
Karsten

|
SZ 2005  Hertha BSC U19 j.
Yannick
Eduardo

||
2006 RB Lipsko U17 j.
Alex
Honajzer
SZ 2006  Hoffenheim U17  j.
Jakub
Spica
PO 2004  Dynamo Drážďany U19 j.
Adam Hradiský 2005  Dynamo Drážďany U19 j.
Tobiáš Zvonek LO 2006  Dynamo Drážďany U17 j.
Jakub
Sokol
O ?  Dynamo Drážďany U16 j.
Jaroslav
Růžička
B ?  Dynamo Drážďany U16 j.
Vítek
Kuta
SO 2007  Dynamo Drážďany U16 j.
další hráči hrají v nižších ligách

 

 ITÁLIE:
Antonín Barák SÚZ 1994  Fiorentina 1.
David
Zima
SO 2000  Torino FC 1.
  Daniel
Samek
SDZ 2004  US Lecce 1.
Aleš
Matějů
LO
PO
1996  Palermo FC 2.
Lukáš Vorlický LK 2002  Atalanta Bergamo U19 j.
Samuel Grygar SZ 2004  Inter Milan U19 j.
Daniel
Macej
SO 2004  Frosinone U19 j.
 Matouš Krulich  2005  Torino  FC U18 j.
další hráči hrají v nižších ligách
 
 
 ŠPANĚLSKO:
Lukáš
Julilš
1994  UD Ibiza 2.

 

 
 BELGIE:
Christophe
Kabongo

|
SÚZ 2003  Lommel SK 2.
pozn.: další hráči hrají v nižších soutěžích
 
 
 NIZOZEMSKO:
Michal
Sadílek
SDZ
LO
1999  Twente 1.
Václav
Čer 
PK 1997  Twen te 1.
Matěj
Chaluš
SO 1998  FC Groningen 1.
Tomáš
Hájek
SO 1991  Vitesse 1.
Lukáš
Zima
B 1994  VVV-Venlo 2.
Richard
Sedláček
SZ 1999  VVV-V enlo 2.
Matyáš
Havelka
Z 2007  FC Utrecht U16 j.

 

 TURECKO:  
  Matěj
Hanousek
LO 1993  Gaziantep FK 1.
Martin Hašek SZ 1995  BB Erzurumspor 2.
Enes
Kimia

|
B 1998  Akhisarspor 4.

 

 ŘECKO:
Tomáš
Vaclík
B 1989  Olympiakos Pireus 1.
Denis
Alijagić

|
2003  Olympiakos Pireus 1.
Vladimír
Darida
SZ 1990  Aris Thessaloniki 1.
Jakub
Brabec
SO 1992  Aris Thessaloniki 1.
Jakub
Hruštinec
SO 1998  Ethnikos Piraeus 3.

 

 INDONÉSIE:
 
 
 
 SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY:
Filip
Novák
LO 1990  Al-Jazira 1.
 
 
 
 PORTUGALSKO:

 

 CHORVATSKO:
Stefan
Simič

|
SO 1995  Hajduk Split 1.
 
 DÁNSKO:

 

 NORSKO:
Lucas
Kubr

|
LKO 2004  Bodo/Glimt 1.

 

 POLSKO:
Tomáš
Petrášek
SO 1992  Raków Czestochowa 1.
Martin Pospíšil SDZ 1991  Jagiellonia Bialystok 1.
Tomáš
Přikryl
PZ 1992  Jagiellonia Bialystok 1.
Petr
Schwarz
SÚZ 1991  Slask Wroclaw 1.
Martin
Doležal
1990  Zaglebie Lubin 1.
Jakub
Jugas
SO 1992  KS Cracovia 1.
David Jablonský SO 1991  KS Cracovia 1.
Marek
Hanousek
SDZ 1991  Widzew Lodz 1.
Zdeněk
Ondrášek
1988  Wisla Kraków 2.
Michal Hubínek SDZ 1994  Termalica Nieciecza 2.
Tomáš Poznar 1988  Termalica Nieciecza 2.
Petr
Buchta
SO 1992  GKS Tychy 2.
Lukáš
Kubáň
LO 1987  Stomil Olzstyn 3.
Miroslav
Hamrozi
Z 2001  Drzewiarz Jasienica 4.
Tomasz Gomola Ú 1994  Kužnia Ustroň 4.


 

 MAĎARSKO:
 
 ŠVÝCARSKO:
Martin
Frýdek
LO 1992  Luzern 1.
Roman
Macek
SZ 1997  Lugano 1.
Dalibor
Vašenda
PO 1991  Naters 4.
další hráči hrají v nižších ligách
 
 KYPR:
Jan
Lecjaks
LO 1990  Omonia Nicosia 1.
Tomáš
Čelůstka
LO 1991  Karmiotissa 1.
Milan Knobloch B 1990  Karmiotissa 1.
Josef
Kvída
SO 1997  Pafos 1.
Pa vel
Dreksa
SO 1989  EN Paralimniou 1.
Josef
Hušbauer
SZ 1990  Krasava Ypsona 2.
Pavel
Čmovš
SO 1990  PAEEK 2.
 SLOVENSKO:
Jaromír Zmrhal LZ 1993  Slovan Bratislava 1.
Jurij Medveděv
|
PO 1996  Slovan Bratislava 1.
Filip
Twardzik
SO 1993  Spartak Trnava 1.
Erik
Daniel
PK 1992  Spartak Trnava 1.
Martin
Toml
SO 1996  Zlaté Moravce 1.
Dominik Sváček B 1997  Liptovský Mikuláš 1.
Martin
Nečas
LZ 1998  Liptovský Mikuláš 1.
Denis
Gröger
B 1999  Liptovský Mikuláš 1.
Matěj
Luksch
B 1998  Podbrezová 1.
Roman
Haša
1993  Skalica 1.
Ondřej Rudzan SO 1998  Skalica 1.
Jakub
Kousal
SÚZ 2002  Skalica 1.
Dan
Ožvolda
SZ 1996  Pohronie 2.
Martin
Šindelář
SO 1991  FC Košice 2.
Patrik
Voleský
1998  FC Košice 2.
Martin
Petr
Z 1999  Rača Bratislava 2.
Jan
Kaufman
PO 2003  Púchov 2.
Tobiáš
Slovák
SO 2001  Púchov 2.
Ondřej
Hapal
Z 2001  Považská Bystrica 2.
Ivan
Šumilov

|
O 2001  Dubnica nad Váhom 2.
Martin
Váňa
Ú 2000  LR Crystal 3.
Lukáš
Jaroněk
Ú 1996  LR Crystal 3.
 Miloš
Buchta 
B 1980  ŠK Zahradné 4.
Eduard
Byrtus
Ú 2003  FK Čadca 4.
Marek Zahaluk Z 1999  Slávia Staškov 4.
Adrian
Szotkowski
Ú 2000  Slávia Staškov 4.
Petr
Joukl
PZ 1983  Slávia Staškov 4.
Patrik
Kundrátek
PZ 1994  Javorník Makov 4.
Lukáš
Kundrátek
Z 1994  Javorník Makov 4.
Jiří
Müller
SO 1989  FK Svit 4.
Filip
Raška
B 2005  DAC Dunajská Streda U19 j.
další hráči hrají v nižších ligách
 
 LOTYŠSKO:
Petr
Mareš
LO
LZ
1991  FK RFS 1.

 

 RUMUNSKO:
Lukáš
Droppa
SDZ 1989  Voluntari 1.
 
 IZRAEL:
 
 RAKOUSKO:
Adam
Stejskal
B 2002  RB Salzburg 1.
Milan
Jurdík
1991  Traiskirchen 3.
Ondřej
Štursa
PK 2000  Siegendorf 3.
Jakub
Křepelka
B 2000  Wiener Neustadt 3.
Robert Demeter Ú 2003  SV Hall 3.
Martin
Šplíchal
PK 2000  St. Martin im Mühlkreis 4.
Martin
Dudák
SO 1994  St. Martin im Mühlkreis 4.
Denis
Brožík
SDZ 1996  St. Martin im Mühlkreis 4.
Leoš
Vozihnoj
PK 2000  Pregarten 4.
Jan Schulmeister 1986  Retz 4.
Patrik
Růžička
PK 1994  Waidhofen/
Thaya
4.
Tomáš
Pilík
SÚZ 1988  Waidhofen/
Thaya
4.
Pavel
Pilík
PZ 1992  Waidhofen/
Thaya
4.
Ladislav
Kolčava
SO 1997  Schrems 4.
Lukáš
Novák
B 1998  Schrems 4.
Matěj
Volf
SDZ 2000  Schrems 4.
Martin
Lindák
PK 1999  ASKÖ Oedt 4.
další hráči hrají v nižších ligách

 

 USA:
Tomáš Ostrák SÚZ 2000  St. Louis City 1.
Jassem
Koleilat

||
B 1999  Los Angeles FC 1.
Kevin Petrmichl Ú 2001  Oklahoma Wesleyan University u.
Václav
Borovička
O 2002  Adelphi Panthers u.
Viktor
Šulc
B 2002  Davies & Elkins u.
Hugo
Čakurda
Z 2001  UM Falcons u.
Martin
Chládek
|
O 2002  UM Falcons u.
Lukáš
Peřina
Z 2002  Wingate Bulldogs u.
Jakub
Němec
Z 2003  Harcum College u.
Martin
Tykva
Z 2003  UCA Bears u.
Matěj
Hron
B 2003  York Panthers u.
Martin
Fiala
B 2003  Norco College u.



 KANADA:
František
Mysliveček
LZ 1995  Calgary Callies 4.

 

 MEXIKO:
 NOVÝ ZÉLAND:

 

 AUSTRÁLIE:
Marek
Mádle
1991  Rochedale Rovers 3.
Jakub
Prajza
LO 1993  St. George Saints 3.

 
 SRBSKO:

 

 MALTA:
Martin Hrubša SO 1984  Xewkija Tigers 1.*
*Gozo liga je osamostatněná maltská liga odehrávající se na ostrově Gozo

 

 GRUZIE:
Iva
Gelashvili

|
SO 2001  FC Saburtalo 1.
 
 VIETNAM:
Tuan
Anh Le

|
SDZ 1999  Pho Hien 2.
Tomáš
Nguyen

|
PO 2003  Pho Hien 2.
 
 
 THAJSKO:
Karsten Ayong
|
1998  MH Khon Surat City 3.

 

 

TRENÉŘI V ZAHRANIČÍ

  JMÉNO: POZICE: KLUB/ZEMĚ: LIGA:
Miroslav
Soukup
hlavní
trenér
 Jemen repre
Jitka Klimková hlavní
trenérka
 Nový Zéland Ženy repre
Jakub Dovalil hlavní
trenér
 Lotyšsko U18, U19 repre
Marcel Lička hlavní
trenér
 Orenburg 1. liga
Martin Švejnoha asistent
trenéra
 WSG Tirol 1. liga
Denis Kavan fitness
trenér
 Botev Plovdiv 1. liga
Rudolf Mozr hlavní
trenér
 Bay Olympic 1. liga
Petr Krátký asistent
trenéra
 Melbourne City 1. liga
Jaroslav Hynek hlavní
trenér
 Žilina 1. liga
Roman Skuhravý hlavní
trenér
 Podbrezová 1. liga
Richard Polák asistent
trenéra
 Podbrezová 1. liga
Michal Ščasný hlavní
trenér
 Bánská Bystrica 1. liga
Tomáš Trucha hlavní
trenér
 Kelantan United 1. liga
Jan Klíma trenér brankářů  Persija Jakarta 1. liga
Jaroslav Plašil asistent
trenéra
 Girondins Bordeaux 2. liga
Radoslav Látal hlavní
trenér
 Termalica 2. liga
Radim Kučera asistent
trenéra
 Termalica 2. liga
Bohumil Pánik hlavní
trenér
 Dubnica 2. liga
Jan Kameník hlavní
trenér
 Pohronie 2. liga
Jiří Leňko manažer
akademie
 First Vienna 2. liga
Tomáš Vychodil asistent
trenéra
 Sibir Novosibirsk 3. liga
Jiří Pecha hlavní
trenér
 Senica 3. liga
Martin Švestka asistent
trenéra
 Poprad 3. liga
Jaroslav Drobný trenér brankářů  Bayern Mnichov II 4. liga
Petr Ruman hlavní
trenér
 Greuther Fürth II 4. liga
Filip Racko hlavní
trenér
 Javorník Makov 4. liga
Martin Bystroň hlavní
trenér
 Velký Šariš 4. liga
Roman Týce asistent
trenéra
 Unterhaching U19 jun.
Jan Berger hlavní
trenér
 Will 1900 mládež jun.
Jan Podolák hlavní
trenér
 Podbrezová U19 jun.
Antonín Fučík fyzioterapeut  Aspire Academy jun.
JMÉNO: POZICE: KLUB/ZEMĚ: LIGA:
Ivan Hašek hlavní  Libanon repre
Jakub Dovalil hlavní  Lotyšsko U18, U19 repre
Miroslav Soukup hlavní  Irák U23 repre
Kamil Tobiáš asistent  Irák U23 repre
Jaroslav Plašil asistent  Bordeaux 1. liga
Jan Nezmar poradce Poland Podbeskidzie 1. liga
Rudolf Mozr hlavní  Manukau United 1. liga
Pavel Šustr hlavní Slovakia Senica 1. liga
František Šturma sportovní ředitel Slovakia Sereď 1. liga
Martin Raška trenér brankářů  Chennaiyin 1. liga
Tomáš Trucha hlavní  Penang 1. liga
Marcel Lička hlavní  Orenburg 2. liga
Michal Ščasný hlavní Slovakia Nitra 2. liga
Roman Skuhravý hlavní Slovakia Podbrezová 2. liga
Zdeněk Zeman hlavní  Foggia 3. liga
Petr Ruman hlavní Germany Türkgücü München 3. liga
Roman Nádvorník hlavní  Kozanis 3. liga
Tomáš Vychodil asistent  Sibir Novosibirsk 3. liga
Martin Švestka asistent Slovakia Poprad 3. liga
Roman Týce asistent Germany Unterhaching 4. liga
Jan Berger hlavní  Will 1900 mládež jun.

 

Nejlepší sestavu z Čechů v zahraničí volili fanoušci na našich facebookových stránkách.

Články

TOP 5: Na co se těšit v jarní části sezóny?

Většina evropských soutěží se v posledních týdnech po zimní přestávce rozběhla a do akce již tak zasáhla řada českých fotbalistů působících v zahraničí. Někteří z nich v zimě změnili působiště, jiní...
Celý článek

Roman Macek

Zdravím, Roman Macek je od srpna 2021 bez angažmá

Re: Roman Macek

Dobrý den, jak nám potvrdil sám Roman Macek, není volným hráčem - pokračuje v Luganu, kde má platnou smlouvu do roku 2025.

Mikolanda

Ahoj

Petr Mikolanda už nepůsobí v Arábii

Re: Mikolanda

Dobrý den, díky za upozornění, upraveno. :)

Antonín Barák

Antonín Barák AFAIK do Verony přestoupil, pokud se nemýlím. Minimálně na Livesportu je tak uvedeno.
---
Jinak super práce tahle databáze. Veškeré info na jenom místě. Díky za to!

Re: Antonín Barák

Dobrý den, Barák odešel do Verony z Udine na roční hostování. Součástí hostování je povinná opce na následný přestup v hodnotě 10 milionů eur. Formálně jde ale tuto sezónu ještě o hostování, proto to tak máme označeno. :)

Není zač, jsme rádi, že se vám naše práce líbí!

Dusan Uhrin ml.

Dobry den.
Mam za to, ze Dusan Uhrin ml. ji v Gaz Metanu neni (minimlane jako hlavni trener)...
Diky!

Re: Dusan Uhrin ml.

Dobrý den, máte pravdu, opraveno:)

Jan Kozel

Jan Kozel se vrátil z ostrovů, od září trénuje FK Viktoria Žižkov B.

Tomáš Trucha

Tomáš Trucha už v Botswaně skončil

Přidat nový příspěvek