Přestupy

Zde se nachází seznam přestupů českých hráčů do/v/ze zahraničí
• Ikonka ⓘ vám ukáže podrobnosti o přestupu.

léto 2021/2022

TOP PŘESTUPY:
HRÁČ: P V Z L DO L
Alex Král  SZ 23  Spartak Moskva 1.  West Ham
(hostování)
1.
Jakub Jankto  LZ 25  Sampdoria Janov 1.  Getafe CF 1.
Tomáš Vaclík  B 32  Sevilla 1.  Olympiakos Pireus 1.
Antonín Barák* SZ 26  Udinese Calcio 1.  Hellas Verona 1.
David Zima  SO 20  Slavia Praha 1.  Torino FC 1.
Michael Krmenčík 28  Club Brugge 1.  Slavia Praha
(hostování)
1.
Theodor Gebre Selassie  PO 34  Werder Brémy 2.  Slovan Liberec 1.
Václav Černý  PK 23  Utrecht 1.  Twente 1.
Michal Sadílek  SZ 22  PSV 1.  Twente
(hostování)
1.
Michal Trávník  SZ 27  Sparta Praha 1.  Kasimpasa (hostování) 1.
Milan Škoda 35  Rizespor 1.  Mladá Boleslav 1.
Zdeněk Ondrášek  32  Viktoria Plzeň 1.  FCSB 1.
Zdeněk Ondrášek  32  FCSB 1.  Tromsø IL 1.
Jakub Brabec  SO 29  Viktoria Plzeň 1.  Aris Thessaloniki 1.
David Heidenreich  SO 21  Atalanta Bergamo 1.  SPAL
(hostování)
2.
Marek Suchý SO 33  Augsburg 1.  Mladá Boleslav 1.
Michael Lüftner  SO 27  F.C. København 1.  MOL Fehérvár 1.
Patrizio Stronati  SO 26  Baník Ostrava 1.  Puskás Akadémia 1.
Libor Kozák  32  Sparta Praha 1.  Puskás Akadémia 1.
Jaromír Zmrhal  LZ 27  Brescia 2.  Slovan Bratislava 1.
Jan Kliment  27  Slovácko 1.  Wisla Kraków 1.
Matěj Hanousek  LO 28  Sparta Praha 1.  Wisla Kraków
(hostování)
1.
Petr Schwarz  SZ 29  Raków 1.  Slask Wroclaw 1.
Tomáš Zajíc  25  Baník Ostrava 1.  Zaglebie Lubin
(hostování)
1.
Erik Daniel  PZ 29  Slovan Bratislava 1.  Zaglebie Lubin
(hostování)
1.
Jakub Jugas  SO 29  Slavia Praha 1.  Cracovia 1.
Jan Sýkora  LK 27  Lech Poznaň 1.  Viktoria Plzeň
(hostování)
1.
Václav Hladký  B 30  Salford City 4.  Ipswich Town 3.
Daniel Bartl  LZ 32  Raków Czestochowa 1.  MFK Karviná 1.
Zdeněk Zlámal  B 35  Heart Of Midlothian 1. konec kariéry -
Roman Macek  SZ 24  Lugano 1. volný hráč -
Marcel Čermák  SZ 22  Aluminij Kidričevo 1. volný hráč -
Lukáš Zima  B 27  Genoa CFC 1.  VVV-Venlo 2.
Dominik Velecký Z 19  Slovácko U19 j.  TOP Oss 2.
Adam Hloušek LO 32  Viktoria Plzeň 1.  Termalica Nieciecza 1.
Michal Hubínek SZ 26  Mladá Boleslav 1.  Termalica Nieciecza 1.
Martin Hašek  SZ 25  Würzburger Kickers 3.  BB Erzurumspor 2.
Ondřej Bačo  SO 25  Gaz Metan 1.  Hapoel Jerusalem 1.
David Vaněček  30  Diósgyőri VTK 1.  Sigma Olomouc 1.
Paul Quasten LO 36  Waalwijk 1.  Ajax Amateurs 4.
Antonín Svoboda  19  RB Salzburg 1.  Karviná 1.
Tomáš Rataj  18  Slezský Opava 2.  Bodø/Glimt
(hostování)
1.
Zdeněk Folprecht SZ 30  Ermis Aradippou 2.  Ethnikos 1.
Pavel Čmovš SO 31  Nea Salamina Famagusta 2.  Pohronie 1.
Milan Jurdík  29  FAC 2.  Valletta FC 1.
Milan Jurdík 29  Valletta FC 1.  Senica 1.
Roman Haša 28  Karviná 1.  Sereď 1.
Tomáš Egert  SO 26  Slavoj Vyšehrad 3.  Senica 1.
Pavel Hezoučký LK 21  Slavoj Vyšehrad 3.  Senica 1.
Petr Pavlík SO 33  Zbrojovka Brno 2.  Senica 1.
Šimon Šumbera LZ 30  Zbrojovka Brno 2.  Senica 1.
Václav Svoboda PO 21  Viktoria Plzeň B 3.  Senica 1.
David Gáč SO 23  Fotbal Třinec 2.  Senica
(půlroční host.)
1.
Adam Pajer SO 26  Podbrezová 2.  Pohronie 1.
Daniel Horák LO 21  Sparta Praha B 2.  Pohronie
(půlroční host.)
1.
Matěj Luksch B 23  Dynamo České Budějovice 1.  Liptovský Mikuláš 1.
Dominik Sváček B 24  Viktoria Plzeň 1.  Liptovský Mikuláš
(hostování)
1.
Robin Hranáč O 24  Viktoria Plzeň 1.  Liptovský Mikuláš
(hostování)
1.
Dominik Kříž SZ 21  Viktoria Plzeň 1.  Sereď
(hostování)
1.
Filip Hašek SZ 24  Bohemians Praha 1.  Olympiakos Volou 2.
Pavel Dreksa SO 31  Zbrojovka Brno 2.  EN Paralimniou 2.
Jan Polák SO 32  Südtirol 3. volný hráč -
Marek Kodr SO 24  Arezzo 4.  1. FK Příbram 2.
Martin Melichar B 21  1. FK Příbram 1.  Slavoj Třebišov
(hostování)
2.
Jakub Kousal Z 18  Dynamo ČB B ?  Skalica
(hostování)
2.
Martin Petr Z 22  Viktoria Plzeň ?  Skalica 2.
Patrik Voleský Ú 23  Sigma Olomouc B ?  Skalica 2.
Denis Gröger B 22  Sigma Olomouc B ?  Skalica 2.
Ondřej Rudzan O 22  Mladá Boleslav B ?  Skalica 2.
František Chmiel B 24  Baník Ostrava 1.  Komárno 2.
Martin Sus PO 31  Stal Mielec 1.  1. FK Příbram 2.
Tomáš Fryšťák B 33  Senica 1.  AS Trenčín 1.
Petr Galuška PK 24  Pohronie 1.  FK Hodonín ?
Jakub Trefil B 20  Sigma Olomouc B 3.  Rohožník
(hostování)
2.
Vasil Kušej 21  Dynamo Drážďany 2.  1. SK Prostějov 2.
Jakub Šašinka 25  Baník Ostrava 1.  AEP Kozanis ?
Martin Pastornický B 25  MFK Karviná 1.  AEP Kozanis ?
Simon Křižák Ú 20  MFK Karviná B ?  AEP Kozanis ?
Adam Hradiský Ú 16  Ústí nad Labem mládež j.  Dynamo Drážďany U17 j.
Tobiáš Zvonek O 15  Ústí nad Labem mládež j.  Dynamo Drážďany U17 j.
Jan Hošek SO 32  Arka Gdynia 2.  1. Bad Kötzting 6.
Jakub Křepelka B 21  FAC 2. volný hráč -
Nicolas Šumský SZ 27  Sereď 1.  Vysoké Mýto 4.
Stanislav Klobása 27  Vysočina Jihlava 2.  Pregarten 4.
Stanislav Klobása 27  Pregarten 4.  Neratovice ?
Milan Nitrianský PO 30 volný hráč -  Bad Leonfelden ?
Antonín Barák* SZ 26  Hellas Verona 1.  Udinese Calcio
(návrat z host.)
1.
Michael Krmenčík 28  PAOK 1.  Club Brugge
(návrat z host.)
1.
Michael Lüftner SO 27  AC Omonia 1.  F.C. København
(návrat z host.)
1.
Václav Jemelka SO 25  OH Leuven 1.  Sigma Olomouc
(návrat z host.)
1.
Michal Sadílek SZ 21  Slovan Liberec 1.  PSV 
(návrat z host.)
1.
Václav Černý PK 23  Twente 1.  Utrecht
(návrat z host.)
1.
Jaromír Zmrhal LZ 27  Mladá Boleslav 1.  Brescia
(návrat z host.)
2.
Tomáš Chorý 26  Zulte Waregem 1.  Viktoria Plzeň
(návrat z host.)
1.
Tomáš Ostrák SZ 21  Karviná 1.  1. FC Köln
(návrat z host.)
1.
Jakub Hora SZ 30
Podbeskidzie
1.  Teplice
(návrat z host.)
1.
David Heidenreich SO 20  Teplice 1.  Atalanta Bergamo
(návrat z host.)
1.
Martin Graiciar Ú 22  Mladá Boleslav 1.  Fiorentina
(návrat z host.)
1.
Denis Granečný LO 22  Emmen 1.  Baník Ostrava
(návrat z host.)
1.
Tomáš Rataj  18  Bodø/Glimt 1.  SFC Opava
(návrat z host.)
1.
Miloš Kopečný LO 27  Senica 1.  Dynamo ČB
(návrat z host.)
1.
Petr Pavlík SO 33  Pohronie 1.  Zbrojovka Brno
(návrat z host.)
1.
Michal Hubínek SZ 26  Termalica Nieciecza 1.  Mladá Boleslav
(návrat z host.)
1.
Tomáš Smola 32  Slezský Opava 1.  Gaz Metan
(návrat z host.)
1.
Adam Hloušek LO 32 Kaiserslautern 3.  Viktoria Plzeň
(návrat z host.)
1.
Ondřej Chvěja Ú 22  Pohronie 1.  Baník Ostrava 1.
Matěj Luksch B 22  Liptovský Mikuláš 2.  Dynamo ČB
(návrat z host.)
1.
Vasil Kušej 20  Ústí nad Labem 2.  Dynamo Drážďany
(návrat z host.)
3.
Martin Nečas LZ 22  Skalica 2.  Fastav Zlín
(návrat z host.)
1.
...................... ... .. ............................. .. ............................... ...
*sezónu 20/21 Barák ve Veroně hostoval, až v aktuálním přestupovém okně formálně přestoupil


OSTATNÍ PŘESTUPY:

HRÁČ: P V Z L DO L
Ivan Watkins Ú 19  Dukla Praha U19 j.  Middlebury College Athletics u.
Marek Szotkowski 25  Viktoria Žižkov 2.  First Vienna 3.
Robert Demeter Ú 18  AKA Tirol U18 j.  Wacker Innsbruck II 3.
Oskar Fotr Ú 25 volný hráč -  Stripfing 3.
Petr Novotný 32  Neusalza-
Spremberg
6.  FK Přepeře 3.
David Strombach PK 25  Wullersdorf ?  1.SC Znojmo 3.
Miloš Buchta B 41  ŠK Záhradné 4.  Tatran Prešov 3.
Martin Antl SZ 23  Bischofshofen 3.  SULKO Zábřeh ?
Lukáš Krajčo Z 20  Bischofshofen 3.  Heřmanice ?
Jan Mudra PO 31
Chojniczanka Chojnice
3.  SV Neukirchen -
Roman Wermke PZ 26  Písek 3.  Zwettl 4.
Ondřej Brejcha SZ 27  Slavoj Vyšehrad 3.  VfB Auerbach 4.
Tomáš Kepl Ú 21  Viktoria Plzeň B 3.  VfB Auerbach 4.
Patrik Twardzik SZ 28  Germania Halberstadt 4.  Rot-Weiß Ahlen 4.
Martin Ruda Z 20  St. Pölten Juniors 4.  Zwettl 4.
Jakub Moravec SZ 25  Bischofswerda 5.  Babelsberg 03 4.
Lukáš Godula B 26  BSV Rehden 4.  Háj ve Slezku ?
Filip Korneta LO 31  Naters 4. konec kariéry -
Tomáš Petráček 27  Chemie Leipzig 4.  Bayern Hof 5.
Patrik Kavalír PK 24  Bischofswerda 5.  SK Zápy 3.
Kevin Krucek 26  Bazenheid 5. volný hráč -
Setar Vuntik SZ 30  Bazenheid 5. volný hráč -
Martin Hoffmann SZ 28  Weesen 5. volný hráč -
Josef Čtvrtníček Ú 31  Weesen 5.  Willisau ?
Libor Tafat 34  Weesen 5.  Olympie Březová ?
Michal Hvězda Ú 27  ASV Cham 5.  Bad Kötzting 6.
Zdeněk Linhart PK 27  Pregarten 4.  Mauer-Öhling ?
Filip Radosta Ú 22  Zwettl 4.  Jiskra Třeboň ?
Lukáš Libotovský SO 29  Gebenbach 5.  1. FC Schlicht ?
Ondřej Svoboda LZ 29  Union Vordeweißenbach ?  SV Freistadt ?
Karel Vrabec O 36  Budissa Bautzen 5. konec kariéry -
Tomáš Krbeček Z 35  TSV Bogen 6. konec kariéry -
Lukáš Krbeček B 35  TSV Bogen 6. konec kariéry -
Vítězslav Bína 42  SV Kelbra 6. konec kariéry -
....................... ... ... ............................. ... ............................. ...
• P. - pozice
• V. - věk (v době přestupu)
• L. - liga (v době přestupu)
• j. - juniorská liga; • u. - univerzitní liga

 

Jakub Sasinka

Ahoj Kuba Sasinka působí v Řecku z Nadvronikem

Re: Ja

Vzhledem k tomu, že neznáme vaše jméno, tak těžko říct. :)
Napište, rádi vás přidáme.

Diky

Kdyby jste tam pridali treba vek, narozeniny a za kolik prestoupil (korun nebo Euro)
Jinak dekuji ! Diky strance muzu sledovat hraci v zahranici

Re: Diky

Děkujeme za návrh, přidání dalších informací zvážíme.
Nemáte zač, proto to děláme :)

Chyba

Omlouvám se, ale místo Hlúpik, tam máte Hlupík, stejně tak i v seznamu.

Re: Chyba

Děkujeme za upozornění :)

Přidat nový příspěvek